Michał Turowski

Opis firmy

Jesteśmy ekspertami w zakresie pozyskiwania finansowania dla firm. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, ale obsługujemy również osoby fizyczne – nie prowadzące działalności gospodarczej. Finansowanie zdobywamy dla klientów z różnych branż i jesteśmy otwarci na każdą grupę zawodową.

Odległość nie jest da nas przeszkodą – obsługujemy klientów z całej Polski.

Współpracujemy z ponad 30 starannie wyselekcjonowanymi Instytucjami Finansowymi, aby zapewnić naszym klientom dostęp do zróżnicowanych możliwości finansowania.

Wiemy jak wielokrotnie cenny jest czas. Pomagamy w załatwieniu formalności i możliwie maksymalnie skracamy proces pozyskania kredytu.

Jesteśmy całkowicie niezależni i zależy nam przede wszystkim na zaufaniu naszych klientów, dlatego masz pewność, że oferta, którą Ci proponujemy jest ofertą najkorzystniejszą dla Ciebie.

Nasza wysoka skuteczność jest poparta wieloletnim doświadczeniem doradców.

Każdego dnia mamy do czynienia z wieloma skomplikowanymi sprawami finansowymi, z którymi borykają się nasi klienci. Korzystamy z kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań, które zwiększają Twoje szanse na uzyskanie finansowania nawet o 95%, m.in.:
- kredyt dla firm bez zdolności kredytowej
- kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US
- kredyt dla firm z branż wykluczonych i podwyższonego ryzyka
- kredyt dla przedsiębiorców ze złą historią kredytową
- kredyt konsolidacyjny dla firm
- kredyt oddłużeniowy

Krótko mówiąc, dla nas niemożliwe nie istnieje.

Kod pocztowy: 43-100

Miejscowość: Tychy

Ulica: Piłsudskiego, 55

NIP: 6462793848

Email: biuro@topf.pl

Strona WWW: https://topf.pl/

Telefon: Pokaż

Zdjęcia