Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania
Sprawdź
Firma zweryfikowana
Znalazłeś jakąś negatywną opinię na temat tej firmy? Kliknij tutaj.
Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania
SprawdźData weryfikacji: 18.11.2025
Data weryfikacji: 18.11.2025
Firma Phb "Neder-Pol" S.c. Tadeusz, Krzysztof, Bożena Jankowscy to przedsiębiorstwo z Gorzowa Wielkopolskiego, specjalizujące się w usługach budowlanych i instalacyjnych. Działająca od 1997 roku, skupia się na wykonywaniu instalacji budowlanych oraz robotach związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Dodatkowo oferuje specjalistyczne usługi w zakresie ocieplania i osuszania budynków. Jej długoletnia obecność na rynku województwa lubuskiego świadczy o ugruntowanej pozycji w branży.
Tożsamość firmy P.H.B. "Neder-Pol" s.c. została pozytywnie zweryfikowana na podstawie numerów NIP i REGON, a dane rejestrowe są zgodne z publicznymi rejestrami. Choć początkowo wskazany adres wymagał korekty, obecna lokalizacja firmy w Gorzowie Wielkopolskim jest jednoznacznie potwierdzona. Działalność obejmuje szeroki zakres usług budowlanych, w tym instalacje oraz wznoszenie budynków, z dodatkową specjalizacją w ocieplaniu. Analiza opinii klientów na popularnych portalach nie wykazała żadnych negatywnych wpisów, co przy braku aktywnych profili w mediach społecznościowych, wskazuje na neutralny i stabilny wizerunek online. Brak wzmianek medialnych o postępowaniach upadłościowych czy restrukturyzacyjnych dodatkowo potwierdza jej stabilność rynkową.
Firma P.H.B. "Neder-Pol" s.c. Tadeusz, Krzysztof, Bożena Jankowscy wykazuje transparentność w zakresie danych rejestrowych oraz solidną historię działalności od 1997 roku. Brak negatywnych informacji w internecie, w połączeniu z neutralnym obrazem medialnym, świadczy o ugruntowanej i pozytywnej reputacji. Jej stabilność operacyjna oraz zgodność z danymi publicznymi podkreślają profesjonalizm i wiarygodność na lokalnym rynku usług budowlanych. Przedsiębiorstwo to jest przykładem trwałego i rzetelnego gracza w swojej branży.
Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania
SprawdźFirma zweryfikowana
Data weryfikacji: 17.11.2025