FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT
Elite gold

FHU "AGA" Andrzej I Ewa Olszamowscy

Firma zweryfikowana

Więcej ( 11 )

O firmie

NIP: 8580001953
Adres: UL. SZKOLNA 49, ŻABNICA
74-100 Gryfino
Rok założenia: 1991
Email: Pokaż
Telefon: Pokaż
Kategorie: Dostawca artykułów i kosmetyków hotelowych

Znalazłeś jakąś negatywną opinię na temat tej firmy? Kliknij tutaj.

Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania

Sprawdź

Data weryfikacji: 17.11.2025

Raport z weryfikacji

Data weryfikacji: 17.11.2025

Wstęp

FHU "AGA" Andrzej I Ewa Olszamowscy to polska firma działająca od 1991 roku w sektorze dostawców artykułów i kosmetyków hotelowych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się przy UL. SZKOLNA 49 w Żabnicy, 74-100 Gryfino. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i dystrybucji jednorazowych kosmetyków hotelowych, galanterii oraz profesjonalnych środków czystości, kompleksowo zaopatrując obiekty noclegowe w całej Polsce. Firma jest znana również pod skróconą marką "AGA Galanteria hotelowa" i podkreśla swój rodzinny charakter.

Analiza

Analiza danych wykazała, że FHU "AGA" Andrzej I Ewa Olszamowscy jest firmą rodzinną z długoletnią historią, a jej dane rejestrowe i adresowe (NIP 8580001953) są spójne we wszystkich dostępnych źródłach, co potwierdza jej tożsamość. Działalność przedsiębiorstwa, szczegółowo opisana na stronie internetowej www.aga.biz.pl/, skupia się na zaopatrywaniu branży hotelarskiej na terenie całego kraju. Pomimo braku publicznych recenzji na popularnych portalach, firma utrzymuje neutralny i stabilny wizerunek online, bez jakichkolwiek negatywnych sygnałów. Na oficjalnej stronie internetowej komunikowany jest certyfikat "Firma Godna Zaufania", co jest jedyną zewnętrzną wzmianką, a firma nie prowadzi aktywnych profili w mediach społecznościowych. Brak szerszej obecności w mediach sugeruje skupienie na bezpośrednich relacjach biznesowych.

Podsumowanie

Firma FHU "AGA" Andrzej I Ewa Olszamowscy wyróżnia się długą obecnością na rynku od 1991 roku oraz transparentnością danych rejestrowych i adresowych. Jej stabilny model biznesowy, skoncentrowany na relacjach z partnerami, jest spójny z brakiem negatywnych sygnałów w przestrzeni publicznej. Przedsiębiorstwo prezentuje pozytywny obraz wiarygodnego podmiotu, spełniającego standardy w zakresie publicznie dostępnych informacji. Wszystkie kluczowe dane firmy są potwierdzone i konsekwentne, świadcząc o jej rzetelności.

Wynik weryfikacji:
pozytywny

Opis firmy

Poniższe treści dodała osoba reprezentująca firmę.

"F.H.U. AGA Andrzej i Ewa Olszamowscy to firma rodzinna powstała w 1991roku. Firma nasza zajmuje się produkcją i dystrybucją galanterii i kosmetyków hotelowych. Od 26 lat współpracujemy z branżą hotelową w całej Polsce w pełni rozumiejąc ich potrzeby.

Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania

Sprawdź
Inne firmy z certyfikatem Firma Godna Zaufania z miejscowości: “Gryfino”

Firma zweryfikowana

Data weryfikacji: 20.11.2025

Firma zweryfikowana

Data weryfikacji: 17.11.2025

Masz firmę? Sprawdź bezpłatnie, czy Twoja firma może otrzymać Certyfikat Firma Godna Zaufania