"Data Quest"

Opis firmy

Od 1998 roku realizujemy projekty informatyczne, strony internetowe, sklepy internetowe oraz wdrażamy oprogramowanie dla firm insERT. Z naszych usług korzystają Urzędy Miast, małe, średnie firmy oraz międzynarodowe korporacje. Specjalizujemy się systemie zarządzania treścią TYPO3. TYPO3 to jeden z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych systemów CMS. Z systemu CMS TYPO3 korzystają największe światowe marki taki jak Lufthansa, BASF, TUI i wiele innych. Realizujemy także sklepy internetowe w oparciu o oprogramowanie open-source takie jak Presta Shop.

Oferujemy kompleksowe usługi od projektu graficznego. przez wdrożenie systemu CMS TYPO3 po hosting oraz promocję serwisu internetowego. Nasz hosting jest zoptymalizowany do pracy z wymagającymi systemami takimi jak TYPO3 oraz Presta Shop. Nasza firma tworzy także aplikacje mobilne na system Android oraz IOS. Jedną z takich realizacji jest aplikacja informująca o wywozie śmieci w danej gminie lub miejscowości.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna firm oraz administracja serwerami Linux Centos oraz Windows. Dzięki doświadczeniu i przygotowaniu naszego zespołu potrafimy sprostać zadaniom stawianym nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Kod pocztowy: 44-330

Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

Ulica: 11 Listopada 67

NIP: 6331013867

Strona WWW: www.dataquest.pl

Telefon: Pokaż

Zdjęcia