FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

Dom Kupiecki ARKADIA Sp. z o.o.

Opis firmy

CELE I MISJA SPÓŁKI

Spółka Dom Kupiecki ARKADIA zawiązana została w listopadzie 2017 roku jako handlowa spółka celowa działająca w sektorze e-commerce. Podstawową misją spółki jest elastyczne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w zakresie prowadzonej działalności handlowej w oparciu o zasady rzetelności kupieckiej, a także stały wzrost wartości Spółki dla jej udziałowców. Podstawowy cel działalności Spółki jest zbieżny z realizacją zasadniczego celu każdego bytu gospodarczego, tj. wypracowywanie zysku przy jednoczesnym poszanowaniu zasad rachunku ekonomicznego i rentowności podmiotu gospodarczego oraz zasad przedsiębiorczości i gospodarności.

Stosowane przez Spółkę zasady rzetelności kupieckiej przekładają się w szczególności na dbałość o gotowość do podejmowania i twórczego rozwiązywania problemów naszych Klientów, w tym także realizację trudnych przedsięwzięć, oraz w dbałość o nieustającą poprawę jakości sprzedawanych przez Spółkę wyrobów we współpracy z ich producentami i dostawcami.

NASZE SKLEPY

EpicMED sklep ze sprzętem i wyposażeniem medycznym [epicmed.pl]

Sklep zaopatruje publiczne i prywatne podmioty szeroko rozumianego sektora opieki zdrowotnej (przychodnie, gabinety lekarskie, szpitale, sanatoria, domy pomocy społecznej, etc.) i posiada w swojej ofercie sprzęt medyczny i rehabilitacyjny, aparaturę medyczną, aparaty i lampy do fizykoterapii, sprzęt fitness i sprzęt sportowy wykorzystywany w rehabilitacji ruchowej oraz meble medyczne, w tym szeroką gamę stołów do rehabilitacji i masażu oraz foteli zabiegowych o różnym przeznaczeniu, a także sprzęt zabiegowy. Wśród Klientów sklepu znajdują się także placówki rehabilitacyjne, weterynaryjne, SPA & Wellness oraz konsumenci.

Kod pocztowy: 40-013

Miejscowość: Katowice

Ulica: Staromiejska 6/10d

NIP: 9542784362

Email: dk@dkarkadia.pl

Strona WWW: dkarkadia.pl

Telefon: Pokaż

Kategorie: Sklep internetowy - Katowice

Zdjęcia

Inne firmy z certyfikatem Firma Godna Zaufania z miejscowości “Katowice”

Gabinet Weterynaryjny "Puszek"

Ulica: UL. WALECZNYCH 4 Miejscowość: Katowice NIP: 6341759255
Telefon: > Pokaż

Usługi Remontowo-Budowlane "Łegowik" Andrzej Łęgowik

Ulica: Jana N. Jaronia 22 Miejscowość: Katowice NIP: 9541744975
Telefon: > Pokaż

Limited Group

Ulica: ul. Krakowska 208 Miejscowość: Katowice NIP: 2220733869
Telefon: > Pokaż

AUTO-NAPRAWA Adam Sobociński

Ulica: Strzelnica 56 Miejscowość: Katowice NIP: 9542306680
Telefon: > Pokaż

Demi Co. P.W

Ulica: Śląska 88 Miejscowość: Katowice NIP: 6430007019
Telefon: > Pokaż