FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

NET - KREATOR Łukasz Kamiński

Opis firmy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na zakup używanych pojemników na odpady. Jesteśmy importerem koszy na śmieci z Holandii i Niemiec. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kubły o pojemności 60, 120, 240, 260 i 1100 litrów. Zapewniamy dostawę pojemników do wszystkich miejscowości w naszym kraju. Projekt Odpady.org to nasza odpowiedź na Państwa potrzeby w zakresie zapewnienia komfortowej przestrzeni do gromadzenia nieczystości. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zakupów możecie dokonać Państwo w naszym sklepie Internetowym lub w popularnych serwisach aukcyjnych. Wybór naszej firmy na dostawcę używanych śmietników to przede wszystkim:

• Gwarancja konkurencyjnych cen – dokładamy wszelkich starań, aby nasze używane pojemniki na odpady sprzedawane były w konkurencyjnych cenach. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, zniżki promocyjne oraz bonifikaty będące konsekwencją nabycia większej ilości kubłów. Zapraszamy do kooperacji klientów indywidualnych, przedstawicieli firm komunalnych i zarządców nieruchomości.
• Higieniczna czystość i nienaganny stan techniczny – każdy ze sprzedawanych przez nas kubłów na odpady jest przed wysyłką myty i dezynfekowany. Nasz kosze do śmieci nie posiadają pęknięć ani nadpaleń. Można z nich korzystać od razu po odebraniu ich od kuriera. Używane pojemniki na odpady sprzedawane przez naszą firmę to wybór, który na pewno się opłaci.
•Miła obsługa – nasi doradcy są do Państwa usług w kwestiach związanych z doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego pojemnika na śmieci. Wiemy nie tylko jakie pojemniki zaspokoją Państwa potrzeby, ale również znamy obecnie obowiązujące prawodawstwo w zakresie ich kolorów. Nasz personel to fachowcy w zakresie gospodarowania odpadami, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również odpowiedni poziom doświadczenia.
•Niski koszt wysyłki – za kupnem używanych pojemników na odpady w naszej firmie przemawia także niski koszt ich dostawy. Każdy kosz jest w odpowiedni sposób zapakowany i bez trudu znosi podróż do miejsca docelowego.

Zapraszamy do współpracy w zakresie zakupu kubłów na nieczystości. Jesteśmy partnerem, któremu warto zaufać.

Kod pocztowy: 86-300

Miejscowość: Grudziądz

Ulica: Bydgoska 18/61

NIP: 8762196098

Email: inz.lukasz.kaminski@gmail.com

Strona WWW: https://odpady.org/

Telefon: Pokaż

Kategorie: utylizacja odpadów - Grudziądz

Zdjęcia

Inne firmy z certyfikatem Firma Godna Zaufania z miejscowości “Grudziądz”

Kwiaciarnia "Magnolia" Galeria Kwiatów I Upominków

Ulica: Ul. Chełmińska 83 Miejscowość: Grudziądz NIP: 8761077598
Telefon: > Pokaż

Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka

Ulica: Wybickiego 38 Miejscowość: Grudziądz NIP: 8761540487
Telefon: > Pokaż

P.P.H.U. 'Sunrise' Magdalena Goliszek

Ulica: Ul. Jackowskiego 43 Miejscowość: Grudziądz NIP: 8762263334
Telefon: > Pokaż

Producent Wędlin Wiejskich Wiesław Rogowski

Ulica: Stary Folwark 1A Miejscowość: Grudziądz NIP: 8761669985
Telefon: > Pokaż

Melkowski Mirosław Usługi Remontowo-Budowlane

Ulica: ul. Ossowskiego 16 Miejscowość: Grudziądz NIP: 8751060745
Telefon: > Pokaż