FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

PISZĄ O NAS!


W ostatnim czasie, coraz więcej artykułów pojawia się w sieci na temat projektu firmy CBOK Sp. z o.o. Certyfikat "Firma Godna Zaufania" staje się z każdym dniem bardziej rozpoznawalny i doceniany. Rośnie liczba podmiotów gospodarczych cieszącym się tym wyróżnieniem. Wśród setek różnorodnych przedsiębiorstw są m.in. białostocka firma ProjectMed (edycja 2013), aktywnie działająca na rynku akcesoriów medycznych czy przedsiębiorstwo informatyczne BitComputer (edycja 2014) z siedzibą w Nysie, które jest jednym z liderów w swojej branży w województwie opolskim.


Co więcej, naszym wyróżnieniem chwalą się kolejne firmy, takie jak PRO-EXPERT Łukasz Górski Sp. K. (http://www.pro-expert.com.pl/aktualnosci/item/57-certyfikat-firma-godna-zaufania), F.H.U. Krokowicz (http://www.krokowicz.com.pl/pl/o_nas/410,certyfikat-firma-godna-zaufania), LASER-WAR Laserowe Centrum Rozrywki w Legionowie (http://www.laser-war.pl/jsp/main.jsf?custom_page_link=page205.html&id_for_menu=205) czy Z.H.U. Audio-Video Sat Serwis Bis Renata Szumlewicz (http://serwisbis.pl/component/k2/item/26-firma-godna-zaufania.html).


Zapraszamy do lektury artykułów: http://www.wirtualnyzgierz.pl/aktualnosci/4682,2014,grono-firm-godnych-zaufania-poszerza-sie, http://www.zielonydziennik.pl/prawo-i-firma/czy-posiadanie-certyfikatow-wnosi-cos-dobrego-do-naszej-firmy, http://www.naszapolska.eu/blog/certyfikat-firma-godna-zaufania-rozpakowujemy-paczke.