FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

FIRMA GODNA ZAUFANIA, PIERWSZA AKCJA CSR W RUMUNII


Firma Godna Zaufania przekazała 350 kilogramów żywności dla seniorów z Katolickiej Organizacji Caritas w Oradea. Żywność, na którą składała się mąka, cukier, mleko, owoce i inne produkty pierwszej potrzeby, posłużyła jako posiłek dla grupy 32 seniorów, którzy na co dzień żyją w Domu Seniora Świętej Elżbiety.

Część pożywienia została również przekazana dla Domu Seniora Świętego Marcina, gdzie hospitalizowanych jest 35 ludzi. "To starsze, unieruchomione osoby z problemami zdrowotnymi. Produktów żywieniowych było tak dużo, że postanowiliśmy je przekazać do obydwu tych miejsc" - mówi Andreea Nagy, pracownik socjalny i koordynator w Domu Seniora Świętej Elżbiety.

Za pomocą Katolickiej Organizacji Caritas w Oradea, pożywienie przekazane przez "Firmę Godną Zaufania" zostało również rozdane wśród bezdomnych w rumuńskim mieście Oradea.

"Nie tylko bezpośredni beneficjenci otrzymali żywność, ale też ci najbardziej potrzebujący. Bezdomni każdego dnia przychodzą do pobliskiej jadłodajni, gdzie mogą otrzymać ciepły posiłek", wspomina Andreea Nagy dodając, że "ponad 200 osób skorzystało z przekazanego nam pożywienia".