FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

FORMULARZ NARUSZEŃ I JESZCZE BARDZIEJ SKUTECZNA WERYFIKACJA


Dokładamy wszelkich starań, żeby znajdować wszystkie możliwe opinie na temat każdej z badanych przez nas firm. Aby nasz produkt był jeszcze doskonalszy, dla wszystkich klientów wprowadzamy z dniem dzisiejszym następujące zmiany:

1. Uruchomiliśmy dodatkową, ręczną weryfikację firm. Od dzisiaj, poza weryfikacją przedsiębiorstw przez autorskie oprogramowanie, nasz pracownik będzie dokonywał ręcznej weryfikacji każdego zgłoszenia. Dzięki temu, wynik badania będzie jeszcze dokładniejszy. W praktyce oznacza to, że po każdym zgłoszeniu dokonanym przez firmę, zostanie ona zbadana nie tylko przez oprogramowanie, ale też dodatkowo przez pracownika CBOK Sp. z o.o. Sp. K.

2. Dodaliśmy formularz naruszeń - od teraz, pod każdą wizytówką firmy, która posiada Certyfikat "Firma Godna Zaufania", znajduje się specjalny link. Jeśli znalazłeś jakąkolwiek negatywną opinię na temat konkretnego przedsiębiorstwa znajdującego się w zbiorze firm godnych zaufania, bo nie mieliśmy do niej dostępu ze względu na przykład na ustawienia prywatności na Facebooku - prześlij ją nam - koniecznie z datą dodania. Jeśli Twoje zgłoszenie okaże się prawidłowe - firma zostanie wykluczona z dalszego uczestnictwa w projekcie, a Ty otrzymasz od nas pocztą pisemne podziękowania oraz drobny upominek. Prosimy jednak pamiętać, że Certyfikat "Firma Godna Zaufania" nadawany jest na konkretny dzień, zatem jeśli negatywny komentarz czy opinia pojawiły się PRZED datą naszego badania, wówczas firma zostanie wykluczona z projektu i otrzyma zwrot kosztów. Z kolei jeśli po dacie naszego badania, wówczas traci możliwość ponownego otrzymania dokumentu.

Dodatkowo każda firma, której jakość usług uległa zmianie, i o której niestety pojawiły się negatywne opinie, zostanie poinformowana przez nas o utracie możliwości kontynuacji uczestnictwa w projekcie oraz o konieczności wprowadzenia zmian wewnątrz firmy - w celu odzyskania wiarygodności w oczach klientów i powrotu do świadczenia usług o najwyższej jakości.

Powyższe zmiany zostały wprowadzone po to, aby nasz projekt był jeszcze doskonalszy, grono wyróżnionych firm jeszcze bardziej prestiżowe, a klienci firm jeszcze bardziej zadowoleni.