FIRMA GODNA ZAUFANIA
LIVE CHAT

RUSZYŁ NOWY PROJEKT FIRMY CBOK SP. Z O.O.


Misją spółki CBOK Sp. z o.o. jest innowacyjność i udostępnienie przedsiębiorcom narzędzi, dzięki którym zbudują pozytywny wizerunek w sieci i poza nią. Naszym celem jest umożliwienie klientom dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców, dzięki nowoczesnym technologiom umożliwiającym skuteczne konkurowanie na globalnym rynku potrzeb i oczekiwań.


Nasz spółka powstała z myślą o firmach, które cenią sobie wysoką jakość usług i nietypowe działania z zakresu marketingu internetowego. Dążymy do utworzenia grupy uczciwych, rzetelnych przedsiębiorców, z którymi bez jakichkolwiek obaw współpracować mogą zarówno klienci, jak i pozostali partnerzy biznesowi. Dlatego też stworzyliśmy przystępny dla każdego przedsiębiorcy produkt, jakim jest Certyfikat Firma Godna Zaufania.


Zaobserwowaliśmy, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technika powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Najnowsze badania wykazują, że  92% konsumentów przed zakupem czyta opinie w Internecie. Często chcą oni wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu posiadacze mobilnych urządzeń spędzają dużą część swojego czasu w sieci - czytając na temat interesujących ich instytucji.


W wyniku tych informacji, postanowiliśmy umożliwić zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom nawiązanie wspólnego dialogu. Po przeprowadzeniu odpowiednich ekspertyz, stworzona została innowacyjna i autorska metodologia badań, która pozwoliła - na podstawie utworzonego algorytmu - na określenie tzw. Współczynnika Opinii. Dlatego też na swój koszt przeprowadzamy badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi analiz korzystając z tego typu metodologii. Zapraszamy do zgłoszenia firmy do udziału w badaniu poprzez oficjalną stronę projektu: www.firmagodnazaufania.pl.